Reklama

Jak naturalnie poprawić wzrok?

W 1960 roku popularny rosyjski chirurg i okulista, Władimir Fiłatow zaproponował swoim pacjentom lek poprawiający wzrok. Tym alternatywnym lekiem Fiłatow uzdrawiał wzrok pacjenta i zapobiegał jego dalszemu uszkodzeniu. Przepis szybko zaczęło stosować wiele osób, które były bardzo zdziwione jego wynikami. Poznaj przepis na ten niesamowity lek doktora Fiłatowa.

Składniki wymagane do tego przepisu: 100 ml soku z aloesu, 500 g rozgniecionych orzechów włoskich, 300 g miodu oraz sok z 3 cytryn. Sok z aloesu należy przygotować samemu, wybierając z rośliny liście od dołu (dolne, środkowe), zostawiając te górne na szczycie.

Doktor Fiłatow doradzał pacjentom, by od razu nie siekali liści aloesu. Radził, aby liście aloesu przechować w lodówce przez 10-15 dni i dopiero pokroić. Dzięki temu w liściach aloesu uruchomią się odpowiednie właściwości.

Zagotuj wodę, odczekaj aż przestygnie i wymyj liście. Usuń kolce i pokrój liście aloesu na małe kawałki. Przełóż liście na podwójną gazę i odciśnij sok. Na koniec dodaj pozostałe składniki.

Jak używać? Jedną łyżkę mikstury należy spożywać trzy razy dziennie, na 30 minut przed posiłkiem. Stosujemy do czasu, aż poprawi się wzrok. Jedna z dodatkowych rzeczy jest taka, że mikstura jest bombą witaminową, która poprawi ogólny stan zdrowia.

Należy pamiętać, że sok z aloesu nie jest zalecany osobom cierpiącym na choroby nerek, problemy przewodu pokarmowego, hemoroidy, gruźlicę, stany zapalne kobiecych narządów rodnych oraz kobietom w ciąży w ostatnim trymestrze. Również upewnij się, że aloes nie jest starszy niż 2-3 lata.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama