Reklama

Jak leczyć torbiele jajnika naturalnymi metodami?

Torbiel jajnika przypominają bąble wypełnione płynem i może występować również w innych miejscach w całym ciele. Myśl o zabiegu chirurgicznym niejednokrotnie może powodować omdlenie, bo z pewnością nie jest to nic przyjemnego, lecz nie można pozostawić torbieli, aż zarosną lub się zwielokrotnią. Jeśli nie jesteś jeszcze przekonana co do wykonania zabiegu, spróbuj pozbyć się torbieli w sposób naturalny.

Reklama

Aloes

Wyciśnij sok z aloesu i pozostaw go w lodówce na około dwa tygodnie. Weź proporcjonalną ilość miodu i wymieszaj z sokiem z aloesu ( stosunek 1:1 ). Leczenie polega na ogrzaniu mieszaniny, a następnie nasączenie nią tamponu. Pozostaw tampon w pochwie na noc. Stosuj mieszankę przez sześć dni, po czym zrób dziesięć dni przerwy i znów powtórz zabiegi.

Orzechy

Ugotuj drobno posiekane orzechy we wrzącej wodzie przez dwadzieścia minut, a następnie ostudź. Odcedź orzechy i pij pół szklanki tego wywaru trzy razy dziennie.

Cebula i miód

W godzinach porannych weź średniej wielkości cebulę i namocz ją w miodzie. Nasącz tampon w mieszaninie, włóż go do pochwy i pozostaw na noc. Jeśli torbiel jest jeszcze we wczesnym stadium rozwoju, zostaniesz całkowicie wyleczona w czasie około kilkunastu dni.

Balsam

Aby stworzyć ten wspaniały balsam, przygotuj filiżankę oleju roślinnego i ogrzej go. Następnie dodaj wosk pszczeli aby( ok 50 mg ). Ugotuj jajko i dodaj połowę do oleju z woskiem i dokładnie wymieszaj. Ochłodź mieszaninę i przechowuj w lodówce. Nasączony tampon pozostaw w pochwie na noc. Zabieg ten jest dobry również w przypadku zapalenia narządów rozrodczych.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama