Reklama

5 domowych sposobów na chrapanie

Twój chłopak lub mąż ma problemy z chrapaniem? Rankiem wstajesz zmęczona i niewyspana, podczas gdy on wstaje rześki i pełny energii. Mamy pewne dla ciebie pewne naturalne rozwiązania, które mogą pomóc rozwiązać ten chrapiący problem.

Reklama

Oliwa z oliwek

Wieczorem, przed snem przyjmij jedną łyżeczkę oliwy z oliwek. Zrelaksuje ona drogi oddechowe, ułatwiając oddychanie. Oliwa zadziała jak smar dla podrażnionego gardła.

Herbata eukaliptusowa

Herbata posiada właściwości przeciwzapalne i antyseptyczne. Może skutecznie zapobiec chrapaniu. Działa również jako środek przeciwbólowy. Herbata z eukaliptusa jest bardzo dobra na zatkany nos.

Kardamon

Ta orientalna przyprawa odblokowuje i łagodzi podrażnienia gardła. Dodaj pół łyżeczki kardamonu do filiżanki herbaty ziołowej i podać do picia swemu partnerowi. Smak kardamonu jest słodki i aromatyczny, nie powinien kręcić nosem pijąc tę herbatę.

Rumianek

Ze względu na swe właściwości rumianek rozluźnia mięśnie i ma działanie uspokajające. Filiżanka herbaty przed snem powinna powstrzymać chrapanie partnera.

Waleriana

Waleriana jest jednym z najczęściej używanych ziół na bezsenność. Działa jako naturalny środek uspokajający. Napar z waleriany złagodzi układ oddechowy i pokarmowy, dzięki czemu może być stosowana w leczeniu chrapania. Bardzo ważne jest, aby wiedzieć, że herbata walerianowa nie uzależnia, jak twierdzą niektórzy.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Reklama