Reklama

3 produkty, które pomogą oczyścić płuca

Oczyszczanie płuc jest zabiegiem koniecznym zwłaszcza dla osób, które przez lata paliły papierosy. Przez lata szkodliwe substancje zbierały się w płucach. Oczyszczanie jest procesem długotrwałym. Sposobów jest wiele, a my przybliżymy ci 3 produkty, które będą w tym procesie pomocne.

Reklama

Pistacje

Pistacje być może nie działają w podobny sposób jak zioła, ale są równie skuteczne. Badania sugerują, że pistacje mogą zapobiegać rozwojowi raka płuc. Zawierają one gamma-tokoferole, które chronią przed różnymi rodzajami nowotworu płuc. Pistacje także mogą przyczynić się do obniżenia poziomu cholesterolu we krwi. Są to orzechy, które nie są kaloryczne i powinny stać się codzienną przekąską.

Babka lancetowata

Babka lancetowata jest kolejnym środkiem pomocnym w oczyszczaniu płuc. Liście babki są w krajach latynoamerykańskich jako wrapy do owijania różnego rodzaju potraw. Można je jeść na surowo jako składnik do sałatek, suszyć i robić z nich napary lub robić syropy.

Pieprz cayenne

Stosowanie tej przyprawy przynosi wiele korzyści zdrowotnych i leczniczych. Pieprz cayenne może stłumić drażniący kaszel i ból gardła. Działa wykrztuśnie i pomaga usunąć zalegającą flegmę. Jest to skuteczny naturalny środek na wszelkie problemy z układem oddechowym.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama