Reklama

3 domowe produkty na kandydozę

Grzyby candida to pasożyty zamieszkujące dolną część przewodu pokarmowego. Rozkładają cukier w organizmie. Mała ilość grzybów nie powoduje żadnych problemów. Natomiast rozrost jego populacji może przyczynić się do powstania infekcji. Oto 3 domowe sposoby na zmniejszenie populacji grzybów.

Reklama

Olejek z oregano

Oregano zawiera fenole. Występują one w dużym stężeniu i są w stanie zwalczyć infekcje grzybicze, zakażenie bakteryjne i mogą kontrolować przerost grzybów. Najlepiej jest zastosować olej z dzikiego oregano. Ta odmiana jest bardziej skuteczna niż oregano uprawiane w ogrodzie. Innym cennym specyfikiem do walki z grzybami jest ekstrakt z liści oliwek. Pozbędzie się problemu i wprowadzi równowagę w organizmie.

Ocet jabłkowy

Ocet wyrównuje poziom pH w organizmie, a tym samym trzyma w ryzach różne rodzaje patogenów. Zapobiegniesz rozwojowi grzybów, biorąc jedną łyżkę lub łyżeczkę octu jabłkowego przed każdym posiłkiem. Wspomoże to trawienie i będziesz mieć pewność, że żadne kawałki niestrawionego pokarmu nie spowodują rozwoju kolonii bakterii candida.

Olej kokosowy

Olej kokosowy jest świetnym źródłem energii. Poprawia zdolność organizmu do walki z grzybami. Olej należy spożywać w ilości 3 łyżek na dzień. Miej na uwadze, że celem nie jest zabicie wszystkich grzybów, a wprowadzenie równowagi w populacji grzybów.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama