Reklama

Uniwersalne prezenty świąteczne

W okresie przedświątecznym jesteśmy ciągle zabiegani i pochłonięci obowiązkami. Praca, przygotowania świąteczne, zakupy - to codzienność dla wielu z nas podczas najgorętszego okresu w całym roku, czyli dwóch tygodni przed świętami Bożego Narodzenia. Niestety często w tym szalonym wirze nie mamy czasu, by zastanowić się nad prezentami dla swoich najbliższych, a także znajomych z pracy czy ze szkoły. Jeśli nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent świąteczny, wybierz coś z listy uniwersalnych prezentów, którą przygotowaliśmy specjalnie dla zabieganych i spóźnialskich.

Reklama

Skarpetki

Skarpetki to skromny prezent, ale za to bardzo praktyczny. Zresztą, kto powiedział, że mamy kupić tylko jedną parę? Najlepiej kup kilka, w tym przynajmniej jedną z motywami świątecznymi lub zimowymi. Skarpety postaraj się dobrać kolorystycznie do gustu i garderoby osoby, której kupujesz prezent. To niedrogi upominek, a z pewnością bardzo przydatny.

Rękawiczki

Rękawiczki to jeden z najbardziej sprawdzonych prezentów świątecznych. Grunt to kupić takie, które będą pasowały do garderoby ich przyszłego właściciela. Jeśli nie wiesz, jakie lubi kolory, wybierz najbezpieczniejszy, czyli czarny. Jeżeli bliska ci osoba jeździ na nartach, obdaruj ją rękawiczkami narciarskimi. Z pewnością się ucieszy!

Szalik

Szalik to, podobnie jak rękawiczki, popularny i sprawdzony prezent mikołajkowy lub gwiazdkowy. Powinien być idealny na zimę, czyli ciepły i wykonany z naturalnego i miłego w dotyku materiału. Szalik dobierz kolorystycznie do płaszcza lub kurtki osoby, którą obdarowujesz. Ciepły szal na pewno przyda się na kilka mroźnych miesięcy.

Kosmetyki do pielęgnacji ciała w czasie zimy

To kolejny z listy bezpiecznych i uniwersalnych prezentów. Kosmetyki do pielęgnacji ciała podczas zimy są bardzo praktyczne i można je kupić zarówno kobietom, jak i mężczyznom, gdyż większość z nas ma problem ze skórą w okresie mrozów. Zdecydowanie najlepiej sprawdzą się kosmetyki regenerujące i odżywiające skórę. Wybierz te jak najbardziej naturalne i testowane dermatologicznie, by nie wywołały uczulenia.

Voucher do spa

To doskonały prezent zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Kto z nas nie lubi być poddawany zabiegom prozdrowotnym i upiększającym? Kupując voucher do spa nie musisz wybierać konkretnej usługi, a jedynie kwotę, którą wykorzysta jego właściciel. Voucher do spa to świetny upominek dla rodziców.

Perfumy

Perfumy również sprawdzą się jako prezent świąteczny, ale tylko pod warunkiem, że wiemy, jakie zapachy lubi osoba, której chcemy je podarować. Możemy również zaryzykować i kupić najbardziej uniwersalny lub delikatny zapach, który sprawdzi się na co dzień. Perfumy to bardzo klasyczny i elegancki prezent.

Koc z motywami zimowymi

To świetny prezent świąteczny, który idealnie sprawdzi się w zimowe wieczory. Ciepły, miły w dotyku koc ogrzeje każdego zmarzlucha! Koniecznie wybierz taki z motywami świątecznymi lub zimowymi. Umili czas spędzony przy kominku i z książką w dłoni.

Słodka paczka

Kto powiedział, że kupowanie słodkości i owoców na prezent jest przereklamowane? Paczka lub kosz z pysznymi słodyczami z pewnością sprawdzą się jako upominek na gwiazdkę. Warto dorzucić jeszcze butelkę dobrego alkoholu i prezent gotowy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama