Reklama

Jak zrobić śnieżynki z kleju na gorąco?

Święta bez śniegu, nie oddają ich prawdziwego uroku. Gdy białego puchu nie ma za oknem, urocze śnieżynki możesz stworzyć w zaciszu swego domu i przykleić je do okna. Do tego wystarczy odrobina chęci, aby w twym domu zapanował świąteczny urok. Jak zrobić takie śnieżynki? Instrukcję znajdziesz poniżej.

Reklama

Aby zrobić śnieżynki z kleju na gorąco, potrzebować będziesz: kawałek cienkiego pergaminu, pistolet na klej oraz naboje. Dodatkowo możesz się wyposażyć we wzory śnieżynek oraz brokat. Wzory śnieżynek z łatwością możesz znaleźć w internecie i wydrukować. Znacznie ułatwi ci to pracę.

Na kartkę ze wzorem śnieżynki, przyłóż pergamin. Gdy klej się rozgrzeje, na pergaminie odrysuj ślady śnieżynki. Staraj się rysować klejem linie grube. Linie muszą się ze sobą łączyć, inaczej śnieżynka się rozpadnie.

Możesz posłużyć się różnymi kształtami śnieżynek. W końcu śnieżynki nie wyglądają tak samo. Podczas gdy klej schnie, posyp śnieżynki brokatem lub dodaj sznurek, aby zrobić z nich zawieszki. Kiedy klej całkowicie wyschnie, delikatnie odklej śnieżynki z pergaminu. Prawda, że cudnie wyglądają?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama