Reklama

Kupuj, sprzedawaj i zarabiaj dzięki darmowym ogłoszeniom

Chcesz sprzedać swój stary samochód? Potrzebujesz kupić maszyny rolnicze lub ich części? Obiecałeś dziecku rasowego kociaka, a może szukasz opiekunki dla swojej pociechy? Teraz wszystkie potrzebne Ci potrzeby i usługi znajdziesz na portalu z darmowymi ogłoszeniami.

Dawno w zapomnienie odeszły czasy, w których jedyną przestrzenią publikowania różnego rodzaju ogłoszeń były miejskie słupy ogłoszeniowe. Anonse towarzyskie, "wydzierane" na wąskich paskach papieru numery telefonu do pracodawców (zwanych w latach dziewięćdziesiątych "prywaciarzami") i papierowe ogłoszenia o wózkach dziecięcych i wyprawkach na sprzedaż to relikt ubiegłego wieku. Od lat 2000-nych niemal wyłącznym udogodnieniem w przeglądaniu różnych ofert i poszukiwaniu używanych przedmiotów jest Internet. Prym wiodą serwisy aukcyjne oraz portale z darmowymi ogłoszeniami, jak https://www.bazos.pl/. Zobacz, czy korzystanie z nich coś kosztuje!

Gdzie można wstawić darmowe ogłoszenia?

Korzystanie z popularnych serwisów aukcyjnych jest bardzo modne, jednak trzeba pamiętać o dwóch największych wadach serwisu aukcyjnego. Pierwsza to prowizje. Sprzedając swoje przedmioty na serwisach aukcyjnych, trzeba uiszczać prowizję. Ponadto serwis aukcyjny często promuje przedsiębiorców, duże firmy i hurtownie na niekorzyść indywidualnych użytkowników. Jeśli chcesz sprzedać pojedynczą sztukę produktu (np. swój sprzęt elektroniczny, aparat fotograficzny, pojedyncze sztuki odzieży) znacznie korzystniejsze będą dla Ciebie bezpłatne ogłoszenia. Jednym z miejsc w sieci przeznaczonych do publikacji darmowych ogłoszeń jest Bazos.pl, na którym nie płacisz opłaty za wstawienie ogłoszenia, ani prowizji od zrealizowanych transakcji.

Dla kogo jest portal Bazos.pl?

Portal Bazos.pl jest przeznaczony zarówno dla osób prywatnych, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą. Jednak w tym drugim przypadku nie można reklamować swojej firmy, a jedynie pojedyncze produkty (jedno ogłoszenie = jedna sztuka lub jedna usługa). W serwisie nie można wystawiać ogłoszeń dotyczących sprzedaży używek (m.in. wyrobów tytoniowych i alkoholu), leków i innych produktów farmakologicznych. Nie można też sprzedawać gadżetów erotycznych, bitcoinów ani podrobionych towarów.

Jak korzystać z portalu z ogłoszeniami?

Korzystanie z portalu z ogłoszeniami jest bardzo proste. Żeby wstawić na nim ogłoszenie, wystarczy wybrać odpowiednie okno z napisem "dodaj darmowe ogłoszenie" i określić kategorię, w której chce się wstawić ogłoszenie. Co istotne, nie trzeba się rejestrować ani zakładać konta na portalu. Bazos.pl oferuje szeroki wybór kategorii, w których można wstawiać ogłoszenia - od elektroniki, mebli, ubrań i akcesoriów dla dzieci, po maszyny budowlane, motocykle, auta, rowery, narty, a nawet zwierzęta i bilety na wydarzenia kulturalne. Na portalu można umieszczać także oferty pracy. W tym przypadku w ogłoszeniu należy podać nazwę firmy, zakres działalności i charakter oferowanej pracy. Nie może to być branża w pracy erotycznej, w przedsiębiorstwach działających na zasadzie marketingu sieciowego (MLM), ani żadna praca wymagająca poniesienia opłat wstępnych.

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama