Konta bankowe dla studentów. Na co zwrócić uwagę?

Chcesz wybrać konto bankowe dla studentów? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę? Sprawdź z nami, jaki powinien być rachunek dla młodych. Wybierz konto dla studentów z dogodnymi warunkami i stawiaj pierwsze finansowe kroki! Konto w banku dla studenta pozwoli Ci nauczyć się zarządzać pieniędzmi i generować oszczędności.

Konto bankowe dla studentów

Konto dla studentów jest skrojone dla osób w wieku 18-26 lat, które zaczynają gromadzić swoje pierwsze pieniądze. To młodzież i młodzi dorośli, którzy najczęściej wciąż się uczą oraz wchodzą na rynek pracy. Własny rachunek pozwala samodzielnie zarządzać pieniędzmi i odkładać drobne kwoty. Dlaczego warto mieć konto bankowe dla studentów?

  • Płatności mobilne i przelewy na telefon BLIK pozwalają Ci wygodnie przelewać pieniądze czy płacić za zakupy w sklepie. Masz łatwy dostęp do swoich oszczędności i możesz wygodnie kontrolować wydatki.
  • Darmowa obsługa konta w banku sprawia, że nie masz żadnych dodatkowych opłat.
  • Nowoczesne, mobilne rozwiązania pozwalają załatwiać wszystkie formalności online - poprzez stronę internetową czy aplikację. Wygodnie, szybko i bez wychodzenia z domu.

Konto w banku dla studenta a opłaty

Nie wiesz, czy konto bankowe faktycznie jest Ci potrzebne? Zastanawiasz się, czy posiadanie własnego rachunku bankowego kosztuje? Nie musisz martwić się o dodatkowe opłaty - konto dla studentów to rodzaj rachunku bankowego, który najczęściej jest bezpłatny. Bank nie pobiera od Ciebie opłat za realizowanie przelewów, wypłacanie pieniędzy w bankomacie czy aktywne korzystanie z karty płatniczej. Konto bankowe dla studentów to często pierwsze konto, jakie zakłada młody dorosły, który nie ma jeszcze zgromadzonych pokaźnych funduszy. Z tego względu, większość usług bankowych jest darmowa.

Konto dla studentów - zalety Konta dla Młodych w PKOBP

Wiele banków oferuje konta bankowe dla studentów. Jak wybrać takie, które sprosta Twoim oczekiwaniom? Kluczowe czynniki, na które trzeba zwrócić uwagę przy wyborze konta dla młodych, to darmowa obsługa rachunku bankowego i mobilne, wygodne rozwiązania. Takie jest Konto dla studenta w PKO BP - sprawdź jego zalety!

  • 0 zł za prowadzenie Konta dla Młodych. Nic nie płacisz za wykonywanie przelewów online i wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie. Korzystanie z karty debetowej również jest darmowe - wystarczy, że wykonasz 4 płatności kartą w okresie rozliczeniowym (w przeciwnym razie opłata za kartę debetową wynosi 5 zł miesięcznie).
  • Płatności zbliżeniowe telefonem i BLIKIEM - szybko i wygodnie! Możesz dokonywać płatności gdziekolwiek jesteś za pomocą telefonu.
  • Karta debetowa z funkcją wielowalutową. Planujesz wyjazd? Konto bankowe dla studentów w PKO BP pozwoli Ci wypłacać pieniądze z bankomatów i realizować płatności za granicą bez prowizji za przewalutowanie. Wystarczy, że swoją kartę debetową Mastercard połączysz z kontem walutowym.
  • Wygodne i intuicyjne w obsłudze aplikacja mobilna IKO i serwis internetowy iPKO - wszystkie formalności możesz załatwić zdalnie w prosty i szybki sposób. Wygoda przede wszystkim!
  • Autooszczędzanie - to funkcja konta bankowego dla studentów w PKO BP, która pomoże Ci odłożyć drobne kwoty pieniędzy i zaoszczędzić! Masz cel, na który odkładasz pieniądze? Autooszczędzanie pozwala Ci odłożyć drobne kwoty na przykład podczas płacenia za zakupy w sklepie.

Konto dla studenta w PKO BP założysz w kilka chwil, korzystając z aplikacji IKO, strony internetowej lub serwisu internetowego iPKO. Sprawdź i przekonaj się, że konto bankowe dla studentów to wygodne rozwiązanie!

 


materiały promocyjne