Reklama

Jak rozpoznać oryginalną odzież Tommy’ego Hilfigera? Cenne wskazówki

Tommy Hilfiger to marka, której zapewne nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeżeli Ty chcesz kupić koszulę czy modne chinosy, przeczytaj nasz poradnik! Pomożemy Ci odróżnić markową odzież od podrabianej.

Thomas Hilfiger i jego amerykański sen

Projektant Thomas Hilfiger nie miał łatwego początku. Zanim odniósł wielki sukces w branży modowej, doświadczył wielu trudności życiowych. Projektant pochodzi z biednej, wielodzietnej rodziny, która mieszkała w Elmirze w stanie Nowy Jork. Thomas ma aż ośmioro rodzeństwa. W wieku młodzieńczym starał się jak najlepiej wypaść w szkole, jednak mu się to nie udało. Po tym, jak wyrzucono go z liceum, rodzice kazali mu natychmiast wyprowadzić się z domu. Wtedy w jednej chwili stał się osobą bezdomną.

Gdy miał osiemnaście lat pracował w handlu detalicznym. Wkrótce przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie zaczął sprzedawać spodnie typu dzwony na jednym z tamtejszych rynków. Jego pierwszy sklep nosił nazwę People’s Place, który był również miejscem spotkań wielu młodych ludzi. Thomas Hilfiger rozwijał się w dynamicznym tempie. Już w wieku dwudziestu pięciu lat zaproponowano mu współpracę z Calvinem Kleinem. Obecnie projektant jest w posiadaniu jednej z najważniejszych marek na świecie. 

Reklama

Jak informuje Wikipedia, Thomas Hilfiger od dziecka marzył, aby zostać wielkim projektantem. Chociaż jego trudne początki nie zapowiadały wielkiego sukcesu mężczyzny, szybko stał się on sławnym twórcą modowym. Obecnie ubrania Tommy’ego Hilfigera są kojarzone z wysoką jakością i ponadczasowym stylem. W atrakcyjnych cenach, wyłącznie markowe produkty Tommy Hilfiger znajdziesz na https://messimo.pl/tommy-hilfiger

Jak rozpoznać oryginalną odzież Tommy'ego Hilfigera?

Odzież Tommy’ego Hilfigera to zawsze produkty wysokiej jakości. Wiele osób na świecie chce je nosić, ponieważ są synonimem estetyki i elegancji. Niektórzy z nich szukają okazji, aby zdobyć ubrania tej marki w wyjątkowo niskich cenach. To oraz wiele innych czynników sprawiają, że w internecie i czasami sklepach stacjonarnych pojawia się mnóstwo podrabianej odzieży sygnowanej znanym logo. Jeżeli zależy Ci na oryginalnych produktach Tommy’ego Hilfigera, powinieneś wiedzieć, jak je odróżnić od tych, które udają markowe ubrania. Jak to zrobić?

Przede wszystkim warto zwrócić swoją uwagę na parę cech charakterystycznych mogących świadczyć o podrobionym ubraniu. Pierwszą i najważniejszą z nich jest cena. Jeżeli produkty Tommy’ego Hilfigera kosztują o wiele taniej niż w innych sklepach, na przykład o 90 procent mniej, może być to podrabiany towar. Producent narzuca swój koszt wyprodukowania i wypromowania ubrań, stąd cena nie może być zbyt niska. Dlatego bardzo rzadko zdarzają się ogromne promocje na markowe ubrania. Nie powinieneś dać się zwieść ich bardzo niskim cenom.

Jeżeli chcesz uniknąć zakupu podrabianej odzieży, koniecznie zwróć uwagę na jej etykiety. Zazwyczaj oryginalna metka jest szorstka, a wraz z nią prawdopodobnie otrzymasz zapasowy guzik (zwłaszcza w przypadku męskich koszul marki Tommy Hilfiger). Każda metka Tommy’ego Hilfigera to starannie wykonany druk bez żadnych literówek czy mniejszych niedociągnięć. 

Równie dokładnie co metce, warto przyjrzeć się również logo Tommy'ego Hilfigera. Koniecznie zrób to wnikliwie, ponieważ nie wszystkie podróbki są oczywiste. Znak towarowy świadczy o samej marce. Dlatego producenci przykładają ogromną wagę do jego wykonania. Równie ważne są szwy. W odzieży marki Tommy Hilfiger zawsze będą starannie zrobione. 

Kolejną rzeczą jest numer seryjny umieszczony na drukowanej przywieszce, którą dołącza się do ubrania Tommy’ego Hilfigera. Każda kurtka czy sweter posiadają unikalny kod. Należy sprawdzić, czy zgadza się on zarówno na przywieszce oraz na metce, która znajduje się na wewnętrznej stronie ubrania. 

Thomas Hilfiger stworzył niepowtarzalną markę ubrań, która jest znana na całym świecie. Warto kupować jego ubrania, ponieważ zawsze cechują się wyjątkowo wysoką jakością. Noszenie żadnej z podrabianej odzieży prawdopodobnie nigdy nie da takiego estetycznego efektu, jak to ma miejsce w przypadku oryginalnej odzieży.

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama