10 najciekawszych dekorów płyt meblowych Swiss Krono

Jakie płyty meblowe wybrać do stworzenia zabudowy, która będzie nie tylko intrygująca wizualnie, ale i funkcjonalna? Polscy stolarze bardzo chętnie stawiają na produkty Swiss Krono. Renomowany producent materiałów drewnopochodnych zapewnia wyjątkowo ciekawą gamę płyt meblowych, które - co ważne - nie ograniczają się wyłącznie do samych kompozycji drewna. W tym przypadku możliwości są zdecydowanie szersze i dają wyjątkowo ciekawe warianty dla projektantów wnętrz.

Płyty meblowe schronu to zarówno wersje bezpośrednio nawiązujące do naturalnego drewna jak i propozycje zdecydowanie od niego odbiegające. To między innymi dekory fantazyjne, metaliki oraz różnego rodzaju unikolory. W efekcie zestawienie płyt meblowych Swiss Krono charakteryzuje się wyjątkową rozpiętością. Wśród ponad stu nowoczesnych dekorów znaleźć można takie, które niewątpliwie można uznać za szczególnie ciekawe i przyciągające wzrok.

Najciekawsze dekory płyt meblowych Swiss Krono

Zwolennicy wnętrz utrzymanych w skandynawskim i nieco surowym stylu z pewnością docenią wariant Beton Milenium. To płyta meblowa, która pozwala na bardzo wyraźne podkreślenie chłodu wnętrza i skojarzenie z klimatami Szwecji czy Norwegii. Płyta meblowa Beton Milenium może stanowić również intrygującą kontrę przy wykorzystaniu bardzo ciepłych wzorów bezpośrednio kojarzonych z drewnem.

Innym z interesujących dekorów, jakie poleca Swiss Krono oraz reprezentujący tę markę dystrybutorzy jest jednolity Błękit Gołębi. To propozycja idealna dla osób, które chcą by ich meble i utrzymane w tej samej kolorystyce. Umożliwiają to unikolory, które - tak jak w przypadku Błękitu Gołębiego - wcale nie muszą ograniczać się wyłącznie do prostej palety barw. W tym przypadku płyty meblowe Swiss Krono zbliżają się do barwy niebieskiej, ale silnie akcentując jej rozmycie idące w kierunku urokliwego błękitu.

Nie brak oczywiście w ofercie Swiss Krono dekorów perfekcyjnie oddających piękno i urok drewna. To zdecydowanie najszersze zestawienie produktów dla stolarzy. Ciekawą propozycją jest Dąb Artisan idealnie powinien wpisać się w założenia projektantów planujących podkreślenie ciepła drewna. Podobne cechy ma Dąb Rzym, który z jednej strony zachwyca jasną kolorystyką, a z drugiej zaskakuje świetnie zarysowanymi usłojenia mi i ciekawą strukturą. Będzie to płyta meblowa, która sprawdzi się w przypadku wnętrz wymagających między innymi wizualnego efektu powiększenia.

Nie są to jedyne intrygujące dekory Swiss Krono z gamy drewnianych. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest Drewno Retro, w którym nawet detale na poziomie usłojenia tworzą imponujące wrażenie. W efekcie wzorzec Drewno Retro należy do szczególnie ciekawych opcji, jeśli projektant i wykonawca chcą podkreślić natury w jasnym wnętrzu.

Intrygującym rozwiązaniem może być sięgnięcie również po Czerwony Koral. To jednolita płyta meblowa, w której Swiss Krono uruchomiło efekt bardzo wyrazistej kolorystyki. W jej przypadku rozważyć można zaakcentowanie tą barwą elementów wykończeniowych lub zastosowanie jej do dominującej bieli na meblach.

A co w sytuacji gdy końcowy efekt ma zdecydowanie wykraczać poza standardowe rozumienie i postrzeganie wnętrza? W tym przypadku ciekawym wyborem będzie sięgnięcie po wzorce nietypowe i uciekające od wszelkich typowych ofert. Takim przykładem może być dekor Hong Kong. Stanowi wyjątkowo fantazyjne i swobodne zestawienie kolorów, które może być ciekawą bazą dla intrygującej pracy grafika. Niekoniecznie musi być to płyta meblowa wykorzystana w domu lub mieszkaniu; z pewnością okaże się ciekawym rozwiązaniem w przypadku biura czy restauracji. Podobnie jest w przypadku Miedzianego Zmierzchu, który jest surowy i nadzwyczaj industrialny. Choć można go postrzegać jako propozycję kontrowersyjną, warto zwrócić uwagę na szerokie możliwości skontrowania nim wszechobecnej bieli. Podobnie jest w przypadku wzoru Neapolis Antracytowy. On pod względem kolorystyki bardzo podobny jest do Miedzianego Zmierzchu, choć lekkości nadają mu lekko widoczne symbole nadające całości efektu pewnego postarzenia. Rozważyć można również dekor Wytrawny Szary Kamień wykorzystywany często przez projektantów do podkreślenia konkretnej płaszczyzny. Tutaj niewątpliwie silne jego skojarzenie z kamieniem i kruszywem daje bardzo dużo możliwości wizualnej niestandardowej kompozycji.

Płyty meblowe w ofercie Ablera

 Wszystkie płyty meblowe zakupić można detalicznie i hurtowo w sieci Abler. Osiem hurtowni zlokalizowanych w centralnej i północnej Polsce zapewnia dystrybucję produktów Swiss Krono w szczególnie atrakcyjnych cenach. Oddziały sieci Abler znaleźć można w Toruniu, gdzie znajduje się siedziba spółki oraz Bydgoszczy, Inowrocławiu, Brodnicy, Kaliszu, Słupsku, Płocku i Trójmieście.

Abler umożliwia nie tylko zakup płyt meblowych Swiss Krono, ale też szereg usług dla stolarzy - na przykład cięcie i okleinowanie. W efekcie producenci mebli na zamówienie mogą nie tylko wybrać idealny dekor dla swoich klientów, ale liczyć na w pełni przygotowane materiały do stworzenia idealnej zabudowy.

Warto zauważyć, że zlecenie usługi cięcia płyty meblowej na wymiar lub jej okleinowania można szybko i sprawnie zrealizować przez internet. Umożliwia to system eRozkrój, w którym przejrzeć można również wszystkie płyty meblowe Swiss Krono oferowane przez hurtownię Abler. Z perspektywy stolarza nie ma więc potrzeby, by udawać się do np. konkretnego oddziału firmy - całą procedurę zlecenia przycięcia płyty meblowej na wymiar zrealizuje w pełni online. Dodatkowo również same płyty można zakupić przez internet. 

Więcej informacji na www.abler.pl.

materiały promocyjne